Reporty

V současné době je možné vygenerovat reporty 5-ti druhů.

U každého z reportů lze vybrat zobrazovaný měsíc a uživatele.

Reporty se Vám zobrazí na obrazovce, můžete si je vytisknout nebo uložit jako PDF soubor.

 

Měsíční přehled

Ideální forma reportu bude zobrazovat ideální hodnoty nastavené ve směnách. Půl dny dovolené jsou sloučené do jednoho dne, nezobrazují se chyby. V přesném reportu se zobrazují reálná data.

 

Měsíční přehled jednotlivce

Do reportu můžete přidat další údaje – příchod, odchod, odchod na pauzu, příchod z pauzy.

 

Měsíční přehled licencí

Měsíční statistika licencí s počtem aktivních uživatelů a s počtem aktivních čteček.

 

Přehled chyb docházky

Zobrazuje chyby v docházce uživatelů, které byly počítány jako chyby uživatelů – pozdní příchod, dřívější odchod, nedovolená pauza, delší pauza, chybějící příchod, chybějící odchod, chybějící příchod i odchod.

 

Export do mzdového systému Pamica

Ideální forma reportu bude zobrazovat ideální hodnoty nastavené ve směnách. Půl dny dovolené jsou sloučené do jednoho dne, nezobrazují se chyby. V přesném reportu se zobrazují reálná data.

Výsledkem je soubor ve formátu XML.

4 thoughts on “Reporty

 1. Dobrý den. Schází mi v reportech sledování noční práce, víkendové práce a práce o svátcích kvůli příplatkům… anebo nevím, jak to nastavit.

  1. Vážený pane Zapletale,

   děkuji za Váš dotaz. V současné době tato funkcionalita implementována není. Náš tým programátorů je ale ochoten vytvořit reporty přesně podle Vašich představ.
   Poprosím technickou podporu, aby Vás kontaktovala ohledně bližší specifikace požadovaného reportu.

   S přáním příjemného dne
   Petra Hurychová

 2. Dobrý den,
  potřeboval bych poradit , mám obdobný požadavek jako pan Zapletal viz. výše. Potřebuji v reportech vyčíslit přesčasy, práce v noci, víkendu, ve svátek. Provést způsobem kdy tyto budou zaznamenány automaticky nad rámec vytvořené ideální směny (pevné práce) jako neplánovaný přesčas.

  1. Vážený pane Peniaško,

   děkuji za Váš dotaz. Systém reportuje to, co je v něm zaznamenané a nastavené. Pokud tedy potřebujete reportovat přesčasy, musí být typ plánu přesčas přidán ručním vložením do plánu uživatele nebo zaplánováním přebývajícího fondu. Práce ve svátek se zaznamenává jen pokud je v pracovní směně povolena práce ve svátek.

   Pokud potřebujete poradit s nastavením pracovních směn, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu. Stejně tak se na technickou podporu můžete obrátit s bližší specifikací požadovaného reportu, který není problém nastavit přímo podle Vašich představ.

   S přáním příjemného dne
   Petra Hurychová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *