Zaznamenávání přístupů

Čtečky a terminály slouží k zaznamenávání přístupů. Typy přístupů si může každý zaměstnavatel určit sám, existuje 5 přednastavených typů – příchod, odchod, pauza, služební odchod a lékař.

ikona žárovkySystém dokáže inteligentně rozpoznat typ přístupu podle nastavené pracovní směny. V případě, že jste vedeni jako nepřítomni, je přístup u čtečky určen jako příchod. Když odcházíte v době, kdy je ve směně nastavena pauza, je přístup rozeznán jako pauza. Pokud máte schválenou žádost k návštěvě lékaře, systém při odchodu určí přístup jako odchod k lékaři.

 

Hardwarové čtečky

Pokud firma používá hardwarové čtečky, je potřeba nejdříve registrace autentizačních údajů, kterou Vás provede administrátor. Přístup probíhá rozpoznáním obličeje, otisku prstu, použitím čipové karty, popř. zadáním PIN kódu.

KT700
KT700
FT500
FT500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtuální terminály

Virtuální terminály jsou dvojího druhu – veřejné a interní. Veřejný terminál je dostupný z webového rozhraní na adrese https://sysdo.eurosat.cz/terminal, interní terminál naleznete po přihlášení v záhlaví stránky. Je možné, že máte přístup k virtuálním terminálům pouze na požádání. Neváhejte a požádejte administrátora o povolení.

Požádejte o přístup do veřejného virtuálního terminálu
Požádejte o přístup do veřejného virtuálního terminálu
Virtuální terminál s vyznačeným typem přístupu ve specifické době
Virtuální terminál s vyznačeným typem přístupu ve specifické době

Pokud administrátor žádost schválí, ve virtuálních terminálech registrujete přístupy ručně po přihlášení (zadáním uživatelského jména a hesla či PINu).

 

Mobilní aplikace

Dalším způsobem, jak zadávat své přístupy, je s pomocí mobilní aplikace SYSDO. Najdete zde přehled přítomnosti i zobrazení nastavené směny.

virtuální terminálinfo

 

přehled přítomnostiplán

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *